top of page
KISSA_Matcha_Schale.jpg
Logo_01.jpg

BIO ČAJE

KISSA TEA

Kissa tea stripes.png

_O KISSA TEA

Bio čaje KISSA Tea existují pouze ve speciálních edicích, které jsou množstevně limitované, mimořádně vzácné, individuální a prvotřídní. Koupě čaje značky KISSA je otázkou důvěry a vkusu, neboť KISSA čaje se svou kvalitou a úrovní řadí do Haute Couture čajového světa.

KISSA Tea kombinuje čajovou tradici a know-how století, udržitelnost a eleganci. Duch KISSA Tea je inspirován Japonskem, zemí Matchi a zeleného čaje. V japonštině „KISSA“ znamená „pití čaje, čajovna“.

Pěstitelé čajů KISSA nejsou běžní farmáři. Jsou to mistři čaje. Dvakrát ročně zakladatel KISSA Tea Thomas se svým teamem cestují do Japonska, aby si důkladně prohlédli čajová pole a seznámili se s lidmi, kteří o ně pečují. Proto, abychom našli ty nejkvalitnější a nejchutnější čajové lístky je důležité znát skutečné mistry mezi mnohými japonskými pěstiteli čajů. Thomas mnoho z těchto virtuózů ze světa čaje zná osobně a je jim za ta léta blízkým přítelem.

NA SVŮJ PRVNÍ KISSA ČAJ NIKDY NEZAPOMENETE....

KISSA_Matcha.jpg
Kissa tea.png

BIO

Kissa tea.png

VEGAN

Kissa tea.png

BOHATÉ NA
ANTIOXIDANTY

Snímek obrazovky 2021-05-14 v 21.45.30.
 POUZE LIMITOVANÉ

EDICE

KISSA_Schale_Besen.jpg
Kissa tea stripes.png

_TAJEMSTVÍ MATCHY

Matcha je zelená láska. Je to nejlepší čaj na světě- stejně jedinečný jako je ve světě hub lanýž.

Matcha, nesmírně bohatá na antioxidanty, vitamíny a minerály není jen čaj, ale skutečná superpotravina. Originál chutná jemně a sladce a má jasně zelenou barvu. Matcha je jemně mletý, extrémně stínovaný zelený čaj, který se získává výhradně ze vzácných a vysoce kvalitních čajových lístků Tencha. Autentická Matcha pochází vždy a pouze z Japonska. Počátky matchi sahají do 16. století, kdy matchu pila pouze japonská elita během tradičních čajových obřadů.

Zelený čaj matcha lze použít mnoha způsoby- vychutnejte si ho jako čistý čaj nebo jako matcha latte, použijte jej k vaření, umíchejte si skvělý koktejl s matchou anebo jej použijte jako speciální přísadu do pečiva.

 ZELENÁ LÁSKA JE KISSA TEA

bottom of page